Mësohet sa para ka paguar Inter për Vidal – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Mësohet sa para ka paguar Inter për Vidal

22:10 | 20 Shtator 2020

Vidal ka arritur në Milano.

Lajmin e ka konfirmuar ‘Goal.com’ nga burime të sigurta.

Ai tashmë gjendet në Milano dhe nesër do t’i kryejë testet mjekësore për të kompletuar transferimin nga Barcelona.

Te Barcelona, Vidal luajti dy sezone, shënoi 11 gola në 96 paraqitje.

Komento: