Mësoni se skur do të fillojë meçi mes Joshuas dhe Usyk – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Mësoni se skur do të fillojë meçi mes Joshuas dhe Usyk

22:06 | 25 Shtator 2021

Kur do të fillojë meçi mes Joshuas dhe Usyk?

Anthony Joshua mbron tre titujt e tij në peshë të rëndë kundër ish-kampionit të unifikuar, Oleksandr Usyk sonte në Londër.

Ishte planifikuar që Joshua të përballej me Tyson Furyn për të unifikuar titujt, por kjo nuk ndodhi pasi Fury duhet të përballet për të tretën herë me Deontay Wilder.

Meçi mes Joshuas dhe Usyk pritet të nis rreth orës 23:00 me kohën tonë lokale.

Komento: