‘Messi’ iranian bën naming, ja sa femra i qoi në shtrat për 2 vite – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

‘Messi’ iranian bën naming, ja sa femra i qoi në shtrat për 2 vite

14:16 | 26 Qershor 2019

Po e përdor famën e Messit për të bërë femra.

Veç t’i ngjash Lionel Messit, të ndryshon jetën. Iraniani Reza Parastesh, i cili pak kohë më parë u bë i njohur për shkak të ngjashmërisë me “yllin” argjentinas, merr koston e parë të të qenit “i famshëm”.

Ai është akuzuar se ka abuzuar me plot 23 gra, duke u hequr se është fituesi i 5 Topave të Artë.

Ai dhe sulmuesi argjentinas i Barcelonës janë si dy pika uji, fakt që Messi iranian e ka shfrytëzuar për të joshur e mashtruar femrat për të patur me ta raporte intime me to. Dhe plani i tij ka rezultuar i suksesshëm të paktën në 23 raste.

‘Messi’ iranian u shfaq në rrjetet sociale me numrin 10 të Barcelonës dy vite më parë, i nxitur nga i ati.

Ngjashmëria ishte e pabesueshme dhe me rritjen e mjekrës u bë edhe më e vështirë për të kuptuar se cili është i vërteti.

Fama, me sa duket, e nxori jashtë kontrollit, aq sa e përdori edhe për të mashtruar femrat që të kishte raporte intime.

Janë 23 denoncime për të, megjithatë Reza Parastesh i ka mohuar akuzat.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!