Mezi do ta njihni, kështu është dukur Learta në mbrëmjen e maturës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Mezi do ta njihni, kështu është dukur Learta në mbrëmjen e maturës

14:40 | 03 Dhjetor 2019

Reja e Shyhrete Behlulit, Learta Jakupi, zë gjithmonë hapsirë në shkrimet e medieve rozë.

Me bukurinë dhe thjeshtësinë e saj, Learta u bë tejet e pëlqyer, përcjell ORAinfo.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj.

E po me kaq stil duket se Learta është veshur edhe në mbrëmjen e maturës.

Mirëpo, duket se ajo ka ndryshuar shumë në pamje gjatë viteve të fundit./ORAinfo/

Komento: