Milan – Bodo Glimt, publikohen formacionet zyrtare – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Milan – Bodo Glimt, publikohen formacionet zyrtare

19:11 | 24 Shtator 2020

Do të zhvillohet ndeshja mes Milanit dhe Bodo Glimt.

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Milan – Bogo Glimt.

Milan luan në shtëpinë e saj, në kuadër të kualifikueseve për Ligën e Evropës.

‘Rossoneri’ shihen si favoritët për këtë ndeshje. Mungesa e tyre do të jetë Zlatan Ibrahimovic.

Ndeshja luhet me fillim nga ora 20:30.

Më poshtë u sjellim përcjell formacionet zyrtare për këtë ndeshje.

Komento: