Milan merr PO nga ylli i skuadrës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Milan merr PO nga ylli i skuadrës

15:28 | 10 Maj 2021

Romagnoli po kërkon qëndrimin tek Milan.

Alessio Romagnoli është i vendosur për të qëndruar tek skuadra e Milanit edhe pas këtij sezoni, raporton Calcio Mercato.

26 vjeçari e ka humbur vendin titullar në skuadrën Rossonere mirëpo është i vendosur për të vazhduar aventurën tek kjo skuadër edhe pas këtij sezoni dhe dëshiron të luftojë për një vend titullari.

Kontrata e tij skadon në vitin 2022 mirëpo edhe drejtuesit e skuadrës kanë shprehur gatishmërinë për të vazhduar bashkëpunimin me të.

Komento: