Milan nesër do të luajë pa yllin e madh – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Milan nesër do të luajë pa yllin e madh

00:00 | 22 Dhjetor 2019

AC Milan, do të kërkojë të rikthehet sërish fitores nesër, duke ballafaquar për Atalantën.

Por, Milan do të jetë pa Mateo Musacchio. Argjentinasi u përfshi në skuadrën e 23 futbollistëve të Stefano Piolit më herët sot, por siç raporton Sky Italia ,ai po lufton me një dëmtim të këmbës, përcjell ORAinfo.

Ai iu nënshtrua testeve në Milano të cilat shkuan mirë, kështu që ai u shtua në listën e futbollistëve. Sidoqoftë, ai ende nuk është 100% dhe mbetet të shihet nëse ai do të jetë i pranishëm nga minuta e parë nesër./ORAinfo/

Komento: