Mimoza e ka marrë veten pas ndarjes nga Seldi, ja ku po relaksohet ajo – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Mimoza e ka marrë veten pas ndarjes nga Seldi, ja ku po relaksohet ajo

15:53 | 14 Tetor 2019

Mimoza Shkodra është këngëtarja shumë e pëlqyer kosovare.

Krahas profesionit të saj, ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private, sidomos pas ndarjes nga këngëtari i njohur shqiptar, Seldi, përcjell ORAinfo.

Mimoza është shumë aktive në rrjete sociale ku vazhdimisht publikon imazhe të shumta për ndjekësit e saj.

Ajo se fundmi ka publikuar disa foto ku shfaqet në natyrë. E veshur në mënyrë sportive dhe me grim të lehtë, Mimoza po shkëlqen si asnjëherë me parë. /ORAinfo/

Komento: