Mimoza ‘provokon’ Robertin, cili do të jetë reagimi i Norës? – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Mimoza ‘provokon’ Robertin, cili do të jetë reagimi i Norës?

11:25 | 28 Maj 2019

Shkumbin Istrefi dhe Mimoza Mustafa janë dy këngëtarët që për një kohë të gjatë kanë qenë tejet aktivë në skenën muzikore shqiptare.

Tani, ata janë më pak aktiv me këngë e projekte, mirëpo angazhohen kohë pas kohe në mbrëmje, shkruan ORAinfo.

Mimoza është mjaftë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet me Robert Berishën dhe po duket mjaftë seksi me këtë pamje.

A thua do të xhelozojë Nora për këtë foto të burrit të saj!?/ORAinfo/

Komento: