Mimoza publikon foto me vjehrrën e saj, ja si e quan atë! – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Mimoza publikon foto me vjehrrën e saj, ja si e quan atë!

11:24 | 03 Korrik 2022

Këngëtarja e njohur kosovare, Mimoza Mustafa, ka kohë që nuk e kemi parë në ekranet televizive.

Por, duket se ajo është kthyer dhe ka marrë pjesë në emisionet festive që janë organizuar javët e fundit, shkruan ORAinfo.

Ajo për çka mediat kanë folur ditëve të fundit është për ndryshimin e saj në pamjen e saj.

E me këtë ndryshime Mimoza po duket si vajzë e re.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet në një ndeje me vjehrrën e saj.

“Me shpirtin e bukur Faden <3”, e ka përshkuar foton Mimoza ku po duket si me qenë shoqe me vjehrrën e saj. /ORAinfo/

Komento: