Mimoza sapo doli nga frizerja, grimi, frizura dhe fustani i saj do t’iu lënë ‘gojë hapur’ – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Mimoza sapo doli nga frizerja, grimi, frizura dhe fustani i saj do t’iu lënë ‘gojë hapur’

12:04 | 26 Maj 2019

Shkumbin Istrefi dhe Mimoza Mustafa janë dy këngëtarët që për një kohë të gjatë kanë qenë tejet aktivë në skenën muzikore shqiptare.

Tani, ata janë më pak aktiv me këngë e projekte, mirëpo angazhohen kohë pas kohe në mbrëmje, shkruan ORAinfo.

Mimoza është mjaftë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot përmes një postimi ajo ka treguar se sapo ka dalur nga frizerja dhe po duket tejet bukur.

Mimoza ka veshur një fustan shumë të bukur në të cilin po duket mjaftë atraktive./ORAinfo/

Komento: