Miriam po i shijon ditët e shtatëzanisë, duket si “kukull” – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Miriam po i shijon ditët e shtatëzanisë, duket si “kukull”

19:17 | 08 Tetor 2019

Ajo së shpjeti do të bëhet nënë.

Këngëtarja e njohur shqiptare Miriam Cani, e cila njëherit është bashkëshortja e këngëtarit Alban Skenderaj, ka konfirmuar se është në pritje të fëmijës së dytë, shkruan Indeksonline.

Ajo nuk ka hezituar që të ekspozohet hapur për publikun duke shprehur lumturinë e saj për këtë shtatzani si dhe përkrahjen që po merr nga burri i saj në këto momente.

E së fundmi ajo ka publikuar një fotografi, ku duket vetëm sa është zbukuruar, duke shkëlqyer me pamjen.

Kujtojmë që Miriami me muzikën dhe zërin e saj, është pëlqyer shumë jo vetëm në trojet shqiptare, por edhe në Gjermani.

Komento: