Momenti kur djali dhe reja e Danit po i vendosin unazat, nusja nuk mund t’i mbaj lotët – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Momenti kur djali dhe reja e Danit po i vendosin unazat, nusja nuk mund t’i mbaj lotët

19:10 | 22 Prill 2019

Andi Krasniqi është djali i këngëtarit të njohur, Ramadan Krasniqit.

Ai është fejuar mbrëmjen e kaluar me Dafinën, shkruan ORAinfo.

Fjanda është vajza e Danit, e cila duket t’i jetë gëzuar shumë fejesës së vëllaut.

Sot përmes një postimi ajo ka treguar momentin teksa ҫifti po i vendosnin unazat.

Nusja duket se është emocionuar dhe duket sikur sytë i janë mbushur me lot./ORAinfo/

Komento: