Morena nuk po njihet më, bën ndryshim drastik

19:46 | 02 Qershor 2019

Ajo është femra më e komentuar.

Këngëtarja dhe modelja e njohur, Morena Taraku është një ndër femrat më të komentuara në mediat rozë. Ajo ju befason shpesh me paraqitjet e saj.

Në këtë video ajo shfaqet krejtësisht ndryshe, me flokët ngjyrë neon.

Morena kohëve të fundit u bë pjesë e shtypit turk. Madje, përmes disa postimeve në Instagram, bukuroshja shqiptare u zotua se emri i saj do të bëjë bujë në gjithë botën. Megjithatë, modelja nuk tregoi se çka konkretisht do të bëjë në atë drejtim, por mbetet të shihet rezultati.

Komento: