Morena Taraku ua mbyll gojën të gjithëve, reklamon veturën e re super-luksoze – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Morena Taraku ua mbyll gojën të gjithëve, reklamon veturën e re super-luksoze

19:22 | 09 Nëntor 2019

Morena Taraku reklamon veturën e re.

Ishte e përfolur shumë para pak ditëve për skandalin me veturën ‘Bentley’ të çmimit 250 mijë euro që rezultoi të ishte e vjedhur, përcjell ORAinfo.

Sot, ajo ka publikuar një foto me veturën e saj të re e që duket tejet luksoze.

E krah saj edhe Morena shfaqet më tërheqëse se kurrë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!