Morena Tarakun e kanë ‘transfromuar’ operacionet plastike, kaq ndryshe po duket – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Morena Tarakun e kanë ‘transfromuar’ operacionet plastike, kaq ndryshe po duket

16:05 | 09 Tetor 2019

Morena Taraku është këngëtarja dhe modelja e mirënjohur kosovare.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj tejet luksoze, përcjell ORAinfo.

Morena nuk heziton që jetën e saj ta ekspozojë në rrjete sociale, ku edhe posedon me mijëra ndjekës.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet që sapo ka dalë nga grimerja, e me këtë tregon sa shumë ka ndryshuar pas operacioneve plastike./ORAinfo/

Komento: