Mos dilni sot pa çadër! – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Mos dilni sot pa çadër!

07:57 | 01 Tetor 2020

Sot vranët dhe intervale me diell.

Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik bën të ditur se sot do të mbajë mot i vranët dhe me i intervale me diell.

IHK njofton se temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 7-9 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 18- 20 gradë Celsius.

Do të fryjë erë nga drejtimi i verilindjes dhe veriperëndimit e lehtë deri mesatare.

Komento: