Motra e Encës ‘shokon’ ndjekësit me ndryshimin drastik në pamje, po duket krejt tjetër person – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Motra e Encës ‘shokon’ ndjekësit me ndryshimin drastik në pamje, po duket krejt tjetër person

18:59 | 01 Dhjetor 2020

Këngëtarja e njohur Enca Haxhia është ndër këngëtaret me të ndjekura shqiptare.

E vetëdijshme për këtë ajo vazhdimisht publikon foto të ndryshme në rrjetet sociale për fansat e saj, shkruan ORAinfo.

Mjaftë aktive është edhe motra e saj, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo shihet se ka ndryshuar ngjyrën dhe stilin e flokëve.

Unidi po duket shumë bukur me pamjen e re./ORAinfo/

Komento: