Motra e Gresës ndryshon ngjyrën e flokëve, ja si po duket tani – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Motra e Gresës ndryshon ngjyrën e flokëve, ja si po duket tani

16:00 | 16 Maj 2019

Gresa Behluli është për momentin një ndër këngëtaret më të përfolura.

Është kanagjegji dhe dasma i saj madhështore që bënë shumë bujë në publik e media rozë, shkruan ORAinfo.

Po aq e komentuar sa edhe ajo është edhe motra e saj, Besiana, e cila vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Sot përmes një postimi ajo ka treguar se ka ndryshuar ngjyrën e flokëve dhe po duket mjaftë mirë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!