Motra e Leonores feston ditëlindjen, kështu e uron motra e madhe – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Motra e Leonores feston ditëlindjen, kështu e uron motra e madhe

15:30 | 27 Maj 2019

Sot ka festë në familjen Jakupi.

Leonora Jakupi ka zgjedhur fjalët më të mira për ta uruar motrën e saj.

Këngëtarja shqiptare, Leonora Jakupi, nëpërmjet një postimi në Instagram e ka uruar motrën e saj me rastin e ditëlindjes, shkruan lajmi.net.

“Sugarica e shpisë, e bukura ime… paç gjithë të mirat e botës. Gëzuar ditëlindjen rrushi im”, ka shkruar Leonora pranë fotos.

Sa u përket projekteve muzikore, këngëtarja nuk ka sjell ndonjë këngë të re dhe si duket e ka ndërmend të pauzojë paksa.

Fansat mezi po presin një këngë të re nga Leonora, por se kur do të ndodhë mbetet të shihet.

Komento: