Motra kall dasmën për vëllain, hipën mbi kulm të shtëpisë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Motra kall dasmën për vëllain, hipën mbi kulm të shtëpisë

09:28 | 28 Gusht 2019

Video që po çmend të gjithë: Motra kall dasmën për vëllain, hipën mbi kulm të shtëpisë.

Një grua ka bërë një vallëzim interesant në dasmën e vëllait të saj.

Nga gëzimi i madh ajo ka hipur mbi kulmin e shtëpisë duke vallëzuar e kënduar.

Ky është ndoshta rasti i parë që dikush bën një gjest të tillë.

Si duket ajo nuk ka mundur të përmbahet nga gëzimi që po e marton vëllain.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!