Motrat Mustafa shkojnë në emision, ‘mahnisin’ të gjithë me pamjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Motrat Mustafa shkojnë në emision, ‘mahnisin’ të gjithë me pamjen

17:19 | 19 Dhjetor 2019

Motrat Mustafa janë këngëtaret shumë të pëlqyera të muzikës popullore shqiptare.

Ato u bënë të njohura që nga fillimi dhe këngët e tyre u bënë vetëm hite, përcjell ORAinfo.

Motrat janë shumë të pranishme në emisione të ndryshme.

Së fundi, ato janë të ftuara në emisionin ‘Ftesë në 5’ në Shqipëri, e padyshim që është pamja e tyre ajo që mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Komento: