Mozzik do t’i harroi të gjitha problemet e sotme, kur ta shoh këtë pamje që ka publikuar ish-gruaja e tij – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Mozzik do t’i harroi të gjitha problemet e sotme, kur ta shoh këtë pamje që ka publikuar ish-gruaja e tij

18:59 | 08 Gusht 2020

Reperi Mozzik sot ka vizituar disa qytete të Kosovës për të promovuar albumin e ri.

Por, pas grumbullimit të një numri të madh të të rinjëve, Qeveria ka urdhëruar që ky aktivitet të ndërpritet, shkruan ORAinfo.

Mozzik për këtë gjë ka fajësuar mediat për raportim, sepse sipas tij të gjithë të pranishmit ishin të pajisur me maska.

Por, duket se reperi i njohur do t’i harroi të gjitha këto probleme kur ta shoh këtë fotografi të bukur të vajzës, të cilën e ka publikuar ish-bashkëshortja e tij, Loredana.

Hana i ka ngjarë shumë babit dhe po bëhet ҫdo ditë e më simpatike./ORAinfo/

Komento: