Napoli – Milan: Formacionet zyrtare – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Napoli – Milan: Formacionet zyrtare

21:21 | 12 Korrik 2020

Derbi mes Napolit dhe Milanit do te luhet sot nga ora 21:45.

Napoli është në kuotën e 51 pikëve në pozitën e gjashtë, kurse Milan 49 në pozitën e shtatë – çka do të thotë se do të jenë 90 minuta të zjarrta për një vend që dërgon në Europa League.

Ky është objektivi i të dy skuadrave dhe do të luftojnë deri në fund të sezonit për ta arritur atë.

Napoli:

Milan:

Komento: