‘Ndahet’ Sinan Vllasaliu, lajmin e konfirmon përmes Instagramit të tij – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

‘Ndahet’ Sinan Vllasaliu, lajmin e konfirmon përmes Instagramit të tij

16:59 | 30 Qershor 2020

Sinan Vllasaliu është këngëtari shqiptar që u bë i njohur dhe shumë i pëlqyer për publikun shqiptar që në paraqitjen e tij të parë në skenë, para shumë vitesh.

Këngët e tij janë që të gjitha hite të padiskutuara dhe që kanë mbetur përherë në kujtesën e publikut, shkruan ORAinfo.

Sot përmes Instagramit të tij ai ka treguar se ka publikuar këngën më të re.

Kënga e tij e re titullohet “Jemi nda” dhe qysh nga publikimi ka filluar të klikohet./ORAinfo/

Komento: