Ndarja më e papritur në showbizz, çifti i njohur i japin fund lidhjes së tyre të gjatë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ndarja më e papritur në showbizz, çifti i njohur i japin fund lidhjes së tyre të gjatë

12:26 | 19 Mars 2023

Kjo ishte ndarja më e papritur në showbizz, çifti i njohur i japin fund lidhjes së tyre të gjatë.

Jessica Plummer dhe Ben Hardy thuhet se kanë ndarë rrugët pasi bënë publike lidhjen e tyre në vitin 2021.

Ish-aktorët e “EastEnders” raportohet se janë shkëputur nga njëri-tjetri për shkak të angazhimeve të tyre të mëdha.

Ata e mbajtën romancën e tyre më private, e cila dyshohet dyshohet se filloi gjatë xhirimeve të “The Girl Before”.

Sipas The Mirror, burime pranë Benit dhe Jessicas pohojnë se kanë qenë shumë të zënë për të mbajtur edhe lidhjen.

“Ben dhe Jessica ishin të lidhur me njëri-tjetrin, por puna bëri që ata të kalojnë shumë kohë të ndarë”, tha një burim.

Ben ende e ndjek ish-të dashurën e tij të supozuar në Instagram, por ajo duket se nuk e ndjek më atë.

Ben dhe Jessica ishin të dy pjesë e “EastEnders”, me këtë të fundit që portretizon Chantelle Atkins nga 2019 deri në 2022.

Çifti më pas luajtën krah njëri-tjetrit për dramën katër-pjesëshe të BBC-së “The Girl Before”.

Komento: