Ndeshja Manchester United – Southampton, këto janë formacionet zyrtare – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ndeshja Manchester United – Southampton, këto janë formacionet zyrtare

20:27 | 13 Korrik 2020

Do të zhvillohet ndeshja mes skuadrës së Manchester Unitedit dhe asaj të Southamptonit.

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Manchester United – Southampton.

Djajtë e Kuq me një fitore të mundshme sot kalojnë në pozitën e tretë.

Ndërkohë Sotton e ka siguruar mbetjen në ligë, por do tentojë befasinë në ‘Old Trafford’.

Takimi starton në orën 21:00.

Man Utd:

Southampton:

Komento: