Ndodh edhe kjo: Nusja ia qon gishtin e mesit vjehrrit gjatë dasmës, ndodh e papritura – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Ndodh edhe kjo: Nusja ia qon gishtin e mesit vjehrrit gjatë dasmës, ndodh e papritura

16:02 | 11 Korrik 2019

Nusja ia tregon gishtin e mesit vjehrrit gjatë dasmës, por e pëson keq nga ai

Një ceremoni martesore, që duhej të përfundonte ashtu siç kishte filluar me këngë dhe hare, rezultoi me një fund aspak të lumtur.
Aty shpërthyen grushtet dhe shqelmat drejt protagonistes kryesore të dasmës, nuses.

Në një moment siç është kapur nga kamera, nusja e re ia drejton gishtin e mesit, personit që dyshohet të jetë vjehrri i saj, transmeton Reporteri.

Ky veprim i cili mbase u bë edhe nga entuziazmi i madh i nuses, rezultoi të ishte fatal, ngase vjehrri sulet drejt saj me grushta dhe shqelma.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!