Ndodhi edhe kjo: Ja çfarë i qëlloi kësaj gruaje brenda shalqirit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ndodhi edhe kjo: Ja çfarë i qëlloi kësaj gruaje brenda shalqirit

10:03 | 15 Maj 2019

Bleu shalqi në treg, kur e hapi mbetet pa fjalë.

Një grua ka marrë një befasi të këndshme derisa bleu një shalqi në treg.

Një grua në Londër ka mbetur e habitur kur është kthyer nga tregu, pasi ka parë që fruti i saj i preferuar nuk ishte siç ajo mendonte.

Gruaja pasi ka mbërritur në shtëpi, ka prerë shalqirin, por ka mbetur e befasuar ku ka parë se ngjyra e tij nuk ishte e kuqe si zakonisht, por e verdhë.

Ajo që e la më shumë të habitur ishte shija e shalqirit, e cila ishte jashtëzakonisht e mirë, raportojnë mediat angleze, transmeton “Ina”.

Shalqni me ngjyrë të verdhë, është një nga frutat më të kërkuar dhe më të pëlqyer ne botë.

Komento: