Ndryshe nga motra dhe nëna, vajza e Shkurtës befason në këngën e re – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Ndryshe nga motra dhe nëna, vajza e Shkurtës befason në këngën e re

18:28 | 15 Prill 2019

Shkurte Fejza është këngëtarja e mirënjohur e muzikës popullore.

Këngët e saj dëgjohen me nostalgji të madhe edhe në ditët e sotme e sidomos ato të kohës së luftës, përcjell ORAinfo.

E profesionin e saj duket se e kanë trashëguar vajzat e saj, Gresa dhe Besiana.

Besiana sot ka publikuar një këngë të re, e që duket se ka dalë krejt komplet jashtë zhanrrit të nënës së saj./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!