Ndryshimi i madh i Marinës, vështirë se do ta njihni – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ndryshimi i madh i Marinës, vështirë se do ta njihni

11:00 | 05 Dhjetor 2020

A do ta njihnit Marinën pas këtij transformimi?

Prezantuesja Marina Vjollca gjithmonë është cilësuar si një nga biondet më seksi të shoubizit shqiptar.

Por, së fundmi, me një imazh që e ka hedhur në Instagram, ajo na ka habitur me paraqitjen e saj, madje, në pamje të parë nuk njihej fare.

Kjo se, për shkak të një skeqi te ‘Klanifronia’, ajo ka vënë një paruke dhe është bërë brune.

Mirëpo, lirisht mund të themi se Marina më e bukur duket kur është biondinë.

Komento: