Në avion shpërthen rrahja, stjuardesat ndërhyjnë për t’i ndarë pasagjerët – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Në avion shpërthen rrahja, stjuardesat ndërhyjnë për t’i ndarë pasagjerët

23:09 | 29 Dhjetor 2022

Shpërthen rrahja në avion, stjuardesat ndërhyjnë për t’i ndarë pasagjerët.

Momente paniku në një fluturim të Thai Airways nga Bagong në Kalkuta, pasi dy pasagjerë u ngritën nga vendet e tyre dhe u përleshën ndërsa stjuardesat përpiqeshin t’i ndanin.

Daily Mail ka publikuar një video, ku shihen dy burra duke u konfliktuar me njëri-tjetrin ndërsa të tjerët përpiqe t’i ndajnë.

Në fakt, një përfaqësues i linjës ajrore tha se “kompania i vjen keq për këtë ngjarje.

Komento: