Në bikni, Antonela i “çmend” të gjithë me format e saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Në bikni, Antonela i “çmend” të gjithë me format e saj

18:51 | 06 Korrik 2022

Antonela Berisha, tashmë është bërë figurë publike.

Ajo u bë e njohur me pjesëmarrjen e saj në emisionin e dashurisë “Përputhen”, shkruan ORAinfo.

Hyrja e saj në atë format, bëri që ajo të komentohet shumë dhe të jetë gjithmonë në qendër të vëmendjes.

Kjo bëri që ajo të provojë edhe Big Brothet Vip, por që qëndrimi i saj nuk zgjati shumë. Tani, ajo po shijon ditë pushimi.

E nga pishina ajo ka treguar trupin e saj “hot”./ORAinfo/

Komento: