Në gjendje aspak të mirë, shikoni si ka përfunduar ‘Feridja’ – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Në gjendje aspak të mirë, shikoni si ka përfunduar ‘Feridja’

21:21 | 15 Maj 2019

Seray Gozler është aktorja shumë e njohur turke.

Ndonëse luajti në shumë filma e seriale që në fillimet e karrierës, mirëpo, është roli i ‘Ferides’ në serialin mos ma lësho dorën ai që e bëri tejet të pëlqyer si në publikun turk ashtu edhe në atë të huaj, përcjell ORAinfo.

Po me këtë rol po bën bujë të madhe edhe në publikun shqiptar

‘Feridja’ tani duket se është moshuar shumë dhe nga foto që shohim duket shumë e lodhur./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!