Në këtë fustan Gentës po i dallohen kilet e tepërta – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Në këtë fustan Gentës po i dallohen kilet e tepërta

14:30 | 05 Dhjetor 2021

Genta Ismajli, është njëra nga këngëtaret më të dashura.

Ajo që një kohë të gjatë disi u largua nga skena, duke mos sjellë asnjë projekt të ri, shkruan ORAinfo.

E ky largim duket se paska pasur një arsyeje të fortë. Muaj më parë ajo konfirmoi që është në pritje të ëmbël, madje ajo zbuloi se po pret dy binjakë.

Së fundmi ajo ka organizuar babay shower ku tregoi edhe gjininë e bebve të saj.

Genta dhe i dashuri i saj turk, Ustah, janë në pritje të një djali dhe një vajze.

Në mbrëmjen e organizuar për miq dhe familjare, ka qenë Genta ajo që ka marrë vëmendjen me veshjen e saj. Anin pse kishte veshur një fustan të gjërë, dukej qartë se Genta ka shtuar shumë kilogramë./ORAinfo/

Komento: