Në këtë gjendje ka përfunduar sot Vjollca Haxhiu, pas një mbrëmje festive – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Në këtë gjendje ka përfunduar sot Vjollca Haxhiu, pas një mbrëmje festive

14:49 | 06 Janar 2019

Vjollca Haxhiu është këngëtarja e muzikës popullore shqiptare dhe një ndër këngëtaret më të pëlqyerat nga ky zhanër.

Ajo është herë pas here aktive me këngë të reja dhe që të gjitha bëhen shumë të pëlqyera nga publiku shqiptar anë e mbanë botës, përcjell ORAinfo.

Vjollca është tejet aktive në mbrëmje e në koncerte, e sidomos në këto javët e fundit.

E këto ditë feste, ajo ka qenë e ftuar në shumë koncerte e mbrëmje jashtë vendit.

Sot ajo ka postuar një fotografi ku shihet shumë e lodhur./ORAinfo/

Komento: