Në një gjendje aspak të mirë, kështu ka përfunduar ‘Fazileti’ pas serialit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Në një gjendje aspak të mirë, kështu ka përfunduar ‘Fazileti’ pas serialit

15:28 | 30 Maj 2019

Nazan Kesal është aktorja më e njohur nga kinematografia turke.

Suksesi i saj depërtoi edhe jashtë kufijve turk dhe në atë shqiptar u bë tejet e popullarizuar me rolin e saj të ‘Faziletit’ në serialin ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’, përcjell ORAinfo.

Tani pas përfundimit të serialit ‘Fazileti’ i është kthyer jetës së saj normale.

Mirëpo, ajo duket se ka ndryshuar shumë në pamje dhe kështu nuk jemi mësuar ta shohim më herët./ORAinfo/

Komento: