Neca dhe nëna e saj do t’iu shkrijnë me këtë vallëzim, marrin vëmendjen e të pranishmëve – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Neca dhe nëna e saj do t’iu shkrijnë me këtë vallëzim, marrin vëmendjen e të pranishmëve

12:40 | 13 Nëntor 2019

Neca Tërnava është një emër tani shumë i njohur për publikun.

U bë e njohur si kunata e Learta Jakupit mirëpo paraqitjet e saj përherë plot stil e bënë edhe më të njohur, shkruan ORAinfo.

Necën e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Ajo se fundmi ka marrë pjesë në një ndëjë me nënën e saj.

Të rregulluara bukur ato kanë shkëlqyer pranë njëra-tjetrës.

Ndërsa me vallëzimin e tyre, ato kanë marrë gjithë vëmendjen e të pranishmeve. /ORAinfo/

Komento: