Neca shkon me komplete në punë, kështu pozon para pasqyrës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Neca shkon me komplete në punë, kështu pozon para pasqyrës

16:47 | 28 Maj 2019

Neca është kunata e Learta Jakupit, e cila tashmë është shumë e njohur.

Ajo punon bashkë me nusën e Albatritit, Egzona Muqiqin, shkruan ORAinfo.

Tashmë edhe Neca është shumë e dashur dhe e njohur për publikun.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto para pasqyrës, ku shihet e veshur me komplete./ORAinfo/

Komento: