Neca vesh fustanin e Egzonës, befason me këtë detaj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Neca vesh fustanin e Egzonës, befason me këtë detaj

21:10 | 20 Maj 2019

Neca është kunata e Learta Jakupit, e cila tashmë është shumë e njohur.

Ajo punon bashkë me nusën e Albatritit, Egzona Muqiqin, shkruan ORAinfo.

Tashmë edhe Neca është shumë e dashur dhe e njohur për publikun.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka veshur fustanin të cilin e prezantoi Egzona pak ditë më parë.

Ajo që bie në sy është trupi si ‘peshk’ i Necës./ORAinfo/

Komento: