Neca vishet me fustan të ngushtë e të gjatë, ky detaj merr gjithë vëmendjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Neca vishet me fustan të ngushtë e të gjatë, ky detaj merr gjithë vëmendjen

17:26 | 16 Maj 2019

Neca është kunata e Learta Jakupit, e cila tashmë është shumë e njohur.

Ajo punon bashkë me nusën e Albatritit, Egzona Muqiqin, shkruan ORAinfo.

Tashmë edhe Neca është shumë e dashur dhe e njohur për publikun.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sonte ajo ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me fustan të gjatë dhe tepër tëheqës.

Trupi i saj si ‘peshk’ tërheq vëmendjen. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!