Nëna e Gjikos del vetëm me nipin, shikoni si e ka veshur Elita djalin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Nëna e Gjikos del vetëm me nipin, shikoni si e ka veshur Elita djalin

15:43 | 15 Prill 2019

Elita Rudi dhe Gjiko para pak më shumë se një muaji janë bërë prindër për herë të parë.

Djalin e tyre ata e pagëzuan me emrin, Zëri, përcjell ORAinfo.

E ajo që i është gëzuar më së shumti lindjes së tij është nëna e Gjikos, Lirija.

Ajo sot ka publikuar një foto ku shihet se e ka marrë me vete nipin, e vëmendjen merr veshja e Zërit./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!