Nëna e Leartën vishet si vajzë e re, iu befason me stilin prej sportisteje – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nëna e Leartën vishet si vajzë e re, iu befason me stilin prej sportisteje

21:57 | 22 Prill 2019

Drita Jakupi është nëna e Leartës, e cila tashmë është shumë e njohur për ju.

Nënë e bijë janë shumë të ngjajshme, shkruan ORAinfo.

Drita është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet me stil sportiv dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Komento: