Nëna e Xhulit vjen në Kosovë, për herë të parë del në publik, kaq e bukur qenka – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nëna e Xhulit vjen në Kosovë, për herë të parë del në publik, kaq e bukur qenka

22:19 | 16 Mars 2023

Nëna e Xhuli Nurës vije në Kosovë, a i ngjanë asaj?

Nesër mbrëma është finalja e madhe e Big Brother Vip Kosova. Finalistet e këtij edicioni janë Juli, Stresi, Vedati, Artani dhe Mbresa.

Nëna e Julit pritet të udhëtojë drejt Kosovës për ta surprizuar vajzën e saj në finale.

Se kush do të jetë fituesi i edicionit të parë të BBVK pritet të shihet.

Komento: