Nënë e dy vajzave, por Kaltrina vishet si të ishte adoleshente, iu befason me pamjen

14:27 | 09 Prill 2019

Moderatorja e njohur kosovare, Kaltrina Mikushnica vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun tonë.

Ajo është e martuar dhe tashmë është nënë e dy vajzave, shkruan ORAinfo.

Vajzën e vogël, Kaltrina e lindi një muaj më parë dhe e pagëzoi me emrin Mara.

Ditë më parë ajo organizoi një festë madhështore për lindjen e vajzës, ku pati shumë të ftuar.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot Kaltrina ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me pantollona të grisur.

Edhe e tillë, moderatorja e njohur po duket shumë e bukur./ORAinfo/

Komento: