Nera shfaqet duke vallëzuar me Sabrin, frizuar e zonjës merrë vëmendjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nera shfaqet duke vallëzuar me Sabrin, frizuar e zonjës merrë vëmendjen

17:37 | 27 Maj 2019

Nera Fejzullahu është gruaja e ikonës së këngës shqipe, Sabri Fejzullahut.

Ata së bashku me familjen e tyre, përbëjnë një ndër familjet më të përfolura shqiptare, shkruan ORAinfo.

Pavarësisht moshës, Nera është tejet aktive në rrjete sociale dhe vazhdimisht poston fotografi nga më të ndryshmet.

Nera dhe Sabria kanë marrë pjesë në një ballo, ku janë shfaqur duke vallëzuar me njëri-tjetrin.

Të veshur me shumë stil dhe të kombinuar bukur, frizura e Nerës ka marrë vëmendjen. /ORAinfo/

Komento: