Neymar-Barcelona, vjen lajmi i papritur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Neymar-Barcelona, vjen lajmi i papritur

19:28 | 31 Gusht 2019

Neymar është aq etur për të lënë Paris Saint-Germain, sa që ai është i gatshëm të bëjë pjesë të tarifës së tij të transferimit vetën, raporton L’Equipe.

Barcelona ka ofruar 130 milion € plus Ivan Rakitic, Jean-Clair Todibo dhe Ousmane Dembele, me këtë të fundit në një marrëveshje kredie, përcjell ORAinfo.

Neymar ka ofruar të paguajë një pjesë të tarifës së tij, por Dembele nuk pranon të lëvizë, duke e vendosur marrëveshjen në dyshim./ORAinfo

Komento: