Neymar – Barcelona, vjen lajmi që askush nuk e priste – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Neymar – Barcelona, vjen lajmi që askush nuk e priste

15:38 | 30 Gusht 2019

Neymar duket se do të vazhdojë të jetë pjesë e PSG-së.

Kampionët e La Ligas kanë vendosur të refuzojnë kundërofertën e PSG-së, për Neymar.

Barcelona në ditët e fundit i ka ofruar PSG-së tre lojtarë dhe 130 milionë euro për yllin brazilian.

Skuadra franceze kishte refuzuar këtë ofertë, por i kishte dhënë një propozim tjetër Barcelonës, i cili nuk është pranuar as nga skuadra spanjolle.

Sipas ‘MundoDeportivo’, ky propozim i PSG-së duket i parealizueshëm për Barcelonën në aspektin ekonomik.

Komento: