Nga një brune Yllka bëhet një bionde që “çmend” të gjithë

10:14 | 03 Qershor 2019

Ajo gjithmonë është cilësuar për vokalin dhe stilin e saj të veçantë.

Yllka Kuqi është këngëtarja e cila njihet për zërin e saj unik, andaj edhe vazhdon të jetë e preferuara për shumë njerëz, shkruan “Kosovarja”.

Por, veçantinë ia jep stili që e posedon Yllka, duke ndryshuar çdo ditë e më shumë në aspektin pozitiv.

Edhe këtë herë, ajo ndryshoi ngjyrën e flokëve, gjë që vështirë të njihet.

Me këtë dilemë do të përballet burri i saj, për të ndjesi e vacantë që gruaja e tij vazhdimisht të sjell risi të reja.

Sigurisht, këto ndryshime të njëpasnjëshme i preferon burri i saj.

Komento: