Nga shtrati i gjumit, me këtë video provokuese Leonora i uron natën e mirë të dashurit të saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Nga shtrati i gjumit, me këtë video provokuese Leonora i uron natën e mirë të dashurit të saj

18:45 | 22 Korrik 2021

Këngëtarja e njohur kosovare, Leonora Jakupi vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun.

Kohëve të fundit nuk është aktive me projekte muzikore, por shumë aktive në rrjetet sociale, shkruan ORAinfo.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet duke u përgatitur për gjumë.

Pa grim dhe e përgjumur, Leonora po e përshëndet të dashurin e saj nga largësia.

Ja cilën këngë ka zgjedhur ajo t’i uron të dashurit të saj natën e mirë. /ORAinfo/

Komento: